„Kwalifikacje na fali zawodowej” – konkurs dla dziennikarzy radiowych

| 26 sty 2015  19:51 | Brak komentarzy

konkursJakie są przykłady pozytywnych zmian w szkolnictwie zawodowym rozpoczętych w 2012 roku? Jakie korzyści przynosi współpraca pracodawców ze szkołami? W jaki sposób krajowy system kwalifikacji może pomóc zarówno pracodawcom, uczniom, jak i pracownikom? To tematy, które można poruszyć w ramach konkursu „Kwalifikacje na fali zawodowej”. Organizatorem konkursu jest Instytut Badań Edukacyjnych, który pracuje nad Polską Ramą Kwalifikacji – istotnym narzędziem zmian w podejściu do uczenia się i inwestowania w kapitał ludzki w Polsce.


Do konkursu zgłosić można reportaż lub wywiad. Zgłoszony do konkursu materiał musi zostać wyemitowany w radiu w okresie od 1stycznia 2014 roku do ostatniego dnia przyjmowania zgłoszeń, tj. do 31 stycznia 2015 roku, zgodnie z regulaminem.
Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia 2015 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 • I miejsce – 4 000 złotych brutto
 • II miejsce – 3 000 złotych brutto
 • III miejsce – 2 000 złotych brutto

Więcej informacji na stronie http://www.kwalifikacje.edu.pl/pl/konkursy.
Wszelkie pytania prosimy kierować do Iwony Pietrzak, iwona.pietrzak@havasww.com, tel. 519 060 353

Szczegółowe informacje na temat konkursu:

Komentarze

Pozostaw komentarz:

 • Międzynarodowa Legitymacja Dziennikarska

  legitymacja Członkowie naszego stowarzyszenia mogą uzyskać legitymacje dziennikarskie (International Press Card) Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy FIJ (IFJ), z siedzibą w Brukseli.
 • POLECAMY

  Dziennikarz Olsztyński 4/2023  
  BEZPIEKA WIECZNIE ŻYWA Trafiamy na książkę Jacka Snopkiewicza „Bezpieka zbrodnia i kara?”, wydaną wprawdzie przed trzema laty, ale świeżością tematu zawsze aktualna. „Bezpieka” jest panoramą powstania i upadku Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, urzędu uformowanego na wzór radziecki w czasach stalinizmu.

  Więcej...


  Wojciech Chądzyński: Wrocław, jakiego nie znacie Teksty drukowane tutaj ukazywały się najpierw w latach 80. ub. wieku we wrocławskim „Słowie Polskim”, nim zostały opublikowane po raz pierwszy w formie książkowej w 2005 roku.

  Więcej ...


  Magnat prasowy, który umarł w nędzy 17 grudnia 1910 roku ukazał się w Krakowie pierwszy numer Ilustrowanego Kuryera Codziennego – najważniejszego dziennika w historii polskiej prasy. Jego twórca – pochodzący z Mielca – Marian Dąbrowski w okresie międzywojennym stał się najpotężniejszym przedsiębiorcą branży medialnej w Europie środkowej.

  Więcej ...


  Olsztyńscy dziennikarze jako pisarze Niezwykle płodni literacko okazują się członkowie Olsztyńskiego Oddziału Stowarzyszenia. W mijającym roku ukazało się sześć nowych książek autorów z tego grona. Czym mogą się pochwalić?

  Więcej ...  Wyścig do metali rzadkich Niedawno zainstalowany w Warszawie francuski wydawca Eric Meyer (wydawnictwo o dźwięcznej nazwie Kogut) wydał na przywitanie dwie ciekawe pozycje, z których pierwszą chcemy przedstawić dzisiaj. To Wojna o metale rzadkie francuskiego publicysty Guillaume Pitrona, jak głosi podtytuł Ukryte oblicze transformacji energetycznej i cyfrowej.

  Więcej...

   

 • RADA ETYKI MEDIÓW

 • ***

  witryna4
  To miejsce przeznaczamy na wspomnienia dziennikarzy. W ten sposób staramy się ocalić od zapomnienia to, co minęło...

  Przejdź do Witryny Dziennikarskich Wspomnień

  ***

 • PARTNERZY

  infor_logo


 • ***

 • FACEBOOK

 • ARCHIWUM