ZAWŁASZCZONE WYBORY Z POMOCĄ AMERYKI? Z poczty mailowej do Stowarzyszenia

| 19 cze 2020  17:50 | Brak komentarzy

Kiedyś wolna prokuratura być może wyjaśni tajemnice upolitycznionych statystyk dotyczących obecnej epidemii. Jeszcze niedawno mówiono w oparciu o te statystyki min. Szumowskiego, że jest bardzo dobrze i jesteśmy przykładem dla Europy. I oto kiedy notowania Prezydenta zaczęły spadać, wszystko z dnia na dzień się odmieniło.

Statystyki zachorowalności gwałtownie wzrosły i nie odpuszczają do dzisiaj. Jednocześnie może dla polepszenia notowań obecnego prezydenta poluzowano jednak prawie wszystkie obostrzenia.Pojawiły się opinie, że te dane w takim razie mogą być nieprawdziwe, ale mogą się przydać rządzącym jeżeli pojawi się możliwość klęski Prezydenta w wyborach. Nie jest też zapewne przypadkiem załatwienie na kilka dni przed wyborami wizyty obecnego Prezydenta w USA.

Nadzwyczajne działania żeby odbyła się ona tuż przed wyborami przyniosły sukces co jest jednak jakimś wstydem dla Ambasady Stanów Zjednoczonych i samego Prezydenta USA bowiem w opinii publicznej zostanie to odczytane jako bezpośrednia ingerencja w przebieg wyborów. Wiadomo przecież że TVP1 zrobi z tego przez noce i dnie pozostające do wyborów niebywałą akcję wsparcia dla tego jednego kandydata.

Wszyscy płacimy abonament czy to uprawnia żeby właścicielem merytorycznym TVP był szef jednej partii dla dzielenia Polaków i niszczenia demokracji?

Roman Nowicki
18.VI.2020

Komentarze

Pozostaw komentarz:

 • Międzynarodowa Legitymacja Dziennikarska

  legitymacja Członkowie naszego stowarzyszenia mogą uzyskać legitymacje dziennikarskie (International Press Card) Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy FIJ (IFJ), z siedzibą w Brukseli.
 • POLECAMY

  Dziennikarz Olsztyński
  1-2/2024
     
  BEZPIEKA WIECZNIE ŻYWA Trafiamy na książkę Jacka Snopkiewicza „Bezpieka zbrodnia i kara?”, wydaną wprawdzie przed trzema laty, ale świeżością tematu zawsze aktualna. „Bezpieka” jest panoramą powstania i upadku Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, urzędu uformowanego na wzór radziecki w czasach stalinizmu.

  Więcej...


  Wojciech Chądzyński: Wrocław, jakiego nie znacie Teksty drukowane tutaj ukazywały się najpierw w latach 80. ub. wieku we wrocławskim „Słowie Polskim”, nim zostały opublikowane po raz pierwszy w formie książkowej w 2005 roku.

  Więcej ...


  Magnat prasowy, który umarł w nędzy 17 grudnia 1910 roku ukazał się w Krakowie pierwszy numer Ilustrowanego Kuryera Codziennego – najważniejszego dziennika w historii polskiej prasy. Jego twórca – pochodzący z Mielca – Marian Dąbrowski w okresie międzywojennym stał się najpotężniejszym przedsiębiorcą branży medialnej w Europie środkowej.

  Więcej ...


  Olsztyńscy dziennikarze jako pisarze Niezwykle płodni literacko okazują się członkowie Olsztyńskiego Oddziału Stowarzyszenia. W mijającym roku ukazało się sześć nowych książek autorów z tego grona. Czym mogą się pochwalić?

  Więcej ...  Wyścig do metali rzadkich Niedawno zainstalowany w Warszawie francuski wydawca Eric Meyer (wydawnictwo o dźwięcznej nazwie Kogut) wydał na przywitanie dwie ciekawe pozycje, z których pierwszą chcemy przedstawić dzisiaj. To Wojna o metale rzadkie francuskiego publicysty Guillaume Pitrona, jak głosi podtytuł Ukryte oblicze transformacji energetycznej i cyfrowej.

  Więcej...

   

 • RADA ETYKI MEDIÓW

 • ***

  witryna4
  To miejsce przeznaczamy na wspomnienia dziennikarzy. W ten sposób staramy się ocalić od zapomnienia to, co minęło...

  Przejdź do Witryny Dziennikarskich Wspomnień

  ***

 • PARTNERZY

  infor_logo


 • ***

 • FACEBOOK

 • ARCHIWUM

 • Fundusze UE

  Komitety Monitorujące Reprezentacja Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej jest pełnoprawny, członkiem Komitetów Monitorujących programy krajowe i programy regionalne. Aby wypełnić wszystkie wymogi postawione przed Stowarzyszeniem Dziennikarzy podajemy skład poszczególnych Komitetów Monitorujących.

  Więcej...