„Prestiż” — renoma roku

| 15 sie 2013  18:16 | Brak komentarzy

renoma

Renoma Roku 2013

Redakcja magazynu „Prestiż – relacje gospodarcze”, którego redaktorem naczelnym jest Jerzy Byra,  członek naszego Stowarzyszenia, po raz drugi ogłosiło konkurs o Nagrodę Gospodarczą pod nazwą  RENOMA ROKU. Pierwszoplanowym celem konkursu jest uhonorowanie ludzi biznesu, wynalazców, polityków oraz firm i ich produktów, mających wpływ  na rozwój i funkcjonowanie polskiej gospodarki.

Prezentacja wyróżnionych, jako pozytywnych wzorców i zachowań społecznie ważnych, promowanie etycznych zachowań w biznesie, które podnoszą prestiż firm i ludzi z nimi związanych, przyniosła już w roku ubiegłym, przy pierwszej edycji konkursu, oczekiwane efekty i duże zainteresowanie środowisk biznesowych w całym kraju.

Zainaugurowana ostatnio druga edycja konkursu, RENOMA ROKU 2013, jest wspólnym przedsięwzięciem Centrum Komunikacji Gospodarczej, wydawcy magazyny „Prestiż – relacje gospodarcze” i Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej.

Przyjęcie obowiązków współorganizatora ogólnopolskiego konkursu jest dla naszego Stowarzyszenia poważnym wyzwaniem, wymagającym mobilizacji w Zarządzie Głównym oraz w oddziałach terenowych. Dlatego też zwróciliśmy się do koleżanek i kolegów z apelem o powszechny udział w typowaniu i zgłaszaniu kandydatów do nagrody RENOMA ROKU.

Dla dziennikarzy parających się problematyką ekonomiczną nie będzie problemem wytypowanie kandydatów ze swojego województwa. Zgłaszani mogą być kandydaci do wszystkich kategorii: przedsiębiorca, firma, produkt, wynalazca i polityk. Formularze zgłoszeniowe i szczegółowe informacje o konkursie można odszukać na stronie www.prestiz.info.pl w zakładce Nagroda Prestiżu. W razie pytań i wątpliwości możliwy jest kontakt z sekretariatem nagrody ( tel. 607 573 281 lub mailem – nagroda@prestiz.info.pl ).

Nominowani i laureaci konkursu zostaną szeroko zaprezentowani na łamach magazynu „Prestiż – relacje gospodarcze” oraz podczas uroczystej gali przyznania nagród, która odbędzie się wiosną przyszłego roku. W przygotowaniu materiałów prasowych, wywiadów, reportaży i prezentacji na temat wybranych kandydatów wezmą również dziennikarze z terenu. Splendor sukcesu spłynie nie tylko na laureatów, ale jeżeli dołożymy starań organizacyjnych stanie się również naszym stowarzyszeniowym udziałem.

Andrzej Maślankiewicz
Sekretarz Generalny Stowarzyszenia Dziennikarzy RP

Komentarze

Pozostaw komentarz:

 • Międzynarodowa Legitymacja Dziennikarska

  legitymacja Członkowie naszego stowarzyszenia mogą uzyskać legitymacje dziennikarskie (International Press Card) Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy FIJ (IFJ), z siedzibą w Brukseli.
 • POLECAMY

  Dziennikarz Olsztyński
  1-2/2024
     
  BEZPIEKA WIECZNIE ŻYWA Trafiamy na książkę Jacka Snopkiewicza „Bezpieka zbrodnia i kara?”, wydaną wprawdzie przed trzema laty, ale świeżością tematu zawsze aktualna. „Bezpieka” jest panoramą powstania i upadku Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, urzędu uformowanego na wzór radziecki w czasach stalinizmu.

  Więcej...


  Wojciech Chądzyński: Wrocław, jakiego nie znacie Teksty drukowane tutaj ukazywały się najpierw w latach 80. ub. wieku we wrocławskim „Słowie Polskim”, nim zostały opublikowane po raz pierwszy w formie książkowej w 2005 roku.

  Więcej ...


  Magnat prasowy, który umarł w nędzy 17 grudnia 1910 roku ukazał się w Krakowie pierwszy numer Ilustrowanego Kuryera Codziennego – najważniejszego dziennika w historii polskiej prasy. Jego twórca – pochodzący z Mielca – Marian Dąbrowski w okresie międzywojennym stał się najpotężniejszym przedsiębiorcą branży medialnej w Europie środkowej.

  Więcej ...


  Olsztyńscy dziennikarze jako pisarze Niezwykle płodni literacko okazują się członkowie Olsztyńskiego Oddziału Stowarzyszenia. W mijającym roku ukazało się sześć nowych książek autorów z tego grona. Czym mogą się pochwalić?

  Więcej ...  Wyścig do metali rzadkich Niedawno zainstalowany w Warszawie francuski wydawca Eric Meyer (wydawnictwo o dźwięcznej nazwie Kogut) wydał na przywitanie dwie ciekawe pozycje, z których pierwszą chcemy przedstawić dzisiaj. To Wojna o metale rzadkie francuskiego publicysty Guillaume Pitrona, jak głosi podtytuł Ukryte oblicze transformacji energetycznej i cyfrowej.

  Więcej...

   

 • RADA ETYKI MEDIÓW

 • ***

  witryna4
  To miejsce przeznaczamy na wspomnienia dziennikarzy. W ten sposób staramy się ocalić od zapomnienia to, co minęło...

  Przejdź do Witryny Dziennikarskich Wspomnień

  ***

 • PARTNERZY

  infor_logo


 • ***

 • FACEBOOK

 • ARCHIWUM

 • Fundusze UE

  Komitety Monitorujące Reprezentacja Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej jest pełnoprawny, członkiem Komitetów Monitorujących programy krajowe i programy regionalne. Aby wypełnić wszystkie wymogi postawione przed Stowarzyszeniem Dziennikarzy podajemy skład poszczególnych Komitetów Monitorujących.

  Więcej...