Podziękowania od Zuzanny Rudzińskiej-Bluszcz

| 7 wrz 2020  22:17 | Brak komentarzy

Szanowni Państwo,

ogromnie dziękuję za poparcie mojej kandydatury na urząd Rzecznika Praw Obywatelskich. Jestem dumna z tego, że Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej jest jedną z ponad 600 wspierających mnie organizacji!

Bycie społeczną Kandydatką na ten urząd oraz poparcie jakie uzyskałam od organizacji społecznych jest dla mnie szczególnie ważne, gdyż wiem, że łączą nas podobne wartości. To właśnie dzięki nim wszyscy staramy się dokładać naszą cegiełkę do polepszania otaczającej nas rzeczywistości. Dziękuję również za Państwa chęć do działania i zaangażowanie w życie społeczne!

Kampania jeszcze trwa, ale niezależnie od jej wyników sądzę, że organizacje społeczne odniosły ogromny sukces – tak szerokie poparcie płynące ze wszystkich zakątków Polski pokazuje, że możemy się jednoczyć ponad politycznymi podziałami. Mam nadzieję, że nie zawiodę Państwa zaufania.

Zapraszam również do spotkania online! Przed nami jeszcze dwa spotkania tematyczne o zdrowiu i prawach seniorów – harmonogram oraz ankietę do zapisu można znaleźć tutaj lub na stronie ngo.pl.

Z serdecznymi pozdrowieniami i podziękowaniami,

Zuzanna Rudzińska-Bluszcz

Komentarze

Pozostaw komentarz:

 • Międzynarodowa Legitymacja Dziennikarska

  legitymacja Członkowie naszego stowarzyszenia mogą uzyskać legitymacje dziennikarskie (International Press Card) Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy FIJ (IFJ), z siedzibą w Brukseli.
 • POLECAMY

  Dziennikarz Olsztyński
  1-2/2024
     
  BEZPIEKA WIECZNIE ŻYWA Trafiamy na książkę Jacka Snopkiewicza „Bezpieka zbrodnia i kara?”, wydaną wprawdzie przed trzema laty, ale świeżością tematu zawsze aktualna. „Bezpieka” jest panoramą powstania i upadku Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, urzędu uformowanego na wzór radziecki w czasach stalinizmu.

  Więcej...


  Wojciech Chądzyński: Wrocław, jakiego nie znacie Teksty drukowane tutaj ukazywały się najpierw w latach 80. ub. wieku we wrocławskim „Słowie Polskim”, nim zostały opublikowane po raz pierwszy w formie książkowej w 2005 roku.

  Więcej ...


  Magnat prasowy, który umarł w nędzy 17 grudnia 1910 roku ukazał się w Krakowie pierwszy numer Ilustrowanego Kuryera Codziennego – najważniejszego dziennika w historii polskiej prasy. Jego twórca – pochodzący z Mielca – Marian Dąbrowski w okresie międzywojennym stał się najpotężniejszym przedsiębiorcą branży medialnej w Europie środkowej.

  Więcej ...


  Olsztyńscy dziennikarze jako pisarze Niezwykle płodni literacko okazują się członkowie Olsztyńskiego Oddziału Stowarzyszenia. W mijającym roku ukazało się sześć nowych książek autorów z tego grona. Czym mogą się pochwalić?

  Więcej ...  Wyścig do metali rzadkich Niedawno zainstalowany w Warszawie francuski wydawca Eric Meyer (wydawnictwo o dźwięcznej nazwie Kogut) wydał na przywitanie dwie ciekawe pozycje, z których pierwszą chcemy przedstawić dzisiaj. To Wojna o metale rzadkie francuskiego publicysty Guillaume Pitrona, jak głosi podtytuł Ukryte oblicze transformacji energetycznej i cyfrowej.

  Więcej...

   

 • RADA ETYKI MEDIÓW

 • ***

  witryna4
  To miejsce przeznaczamy na wspomnienia dziennikarzy. W ten sposób staramy się ocalić od zapomnienia to, co minęło...

  Przejdź do Witryny Dziennikarskich Wspomnień

  ***

 • PARTNERZY

  infor_logo


 • ***

 • FACEBOOK

 • ARCHIWUM

 • Fundusze UE

  Komitety Monitorujące Reprezentacja Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej jest pełnoprawny, członkiem Komitetów Monitorujących programy krajowe i programy regionalne. Aby wypełnić wszystkie wymogi postawione przed Stowarzyszeniem Dziennikarzy podajemy skład poszczególnych Komitetów Monitorujących.

  Więcej...