Przekaż 1% dla dziennikarzy. Jak wesprzeć Stowarzyszenie?

| 13 lut 2022  12:14 | Jeden komentarz

Rozliczenie PIT z PITax.pl
Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej zwraca się z prośbą o wsparcie działalności naszej organizacji poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego.

KRS: 0000043110

Wystarczy wpisać powyższy numer KRS podczas wypełniania deklaracji podatkowej wraz z przekazywaną kwotą.

Rozliczenia za 2021 rok można także dokonać on-line poprzez serwis PITax.pl, automatycznie przekazując 1% na rzecz Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej. Dzięki pomocy Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz firmy Pitax.pl rozliczenie 1% dla naszej organizacji możliwe jest w ramach projektu „PITax.pl dla OPP”.

Jak skorzystać z rozliczenia on-line?

To bardzo proste. Wystarczy nacisnąć przycisk „Rozlicz PIT on-line”:

Rozlicz PIT Online

Na stronie, która się otworzy, znajdują się dwie opcje do wyboru:

 • Rozlicz PIT Online
 • Pobierz program

Wybór pierwszego pozwala rozliczyć PIT bezpośrednio w przeglądarce. Drugi umożliwia ściągnięcie do swojego komputera z systemem Windows i zainstalowanie programu, który ułatwi rozliczenia PIT, a jednocześnie pozwoli przekazać 1% na rzecz Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej.

PIT Online rozliczysz dzięki
Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych

w ramach projektu PITax.pl dla OPP

 

Komentarze

Jeden komentarz do “Przekaż 1% dla dziennikarzy. Jak wesprzeć Stowarzyszenie?”

 1. howtohow
  poniedziałek, 3 - paź - 2022, godz. 12:46

  This was beautiful Admin. Thank you for your reflections.

Pozostaw komentarz:

 • Międzynarodowa Legitymacja Dziennikarska

  legitymacja Członkowie naszego stowarzyszenia mogą uzyskać legitymacje dziennikarskie (International Press Card) Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy FIJ (IFJ), z siedzibą w Brukseli.
 • POLECAMY

  Dziennikarz Olsztyński 3/2023    
  BEZPIEKA WIECZNIE ŻYWA Trafiamy na książkę Jacka Snopkiewicza „Bezpieka zbrodnia i kara?”, wydaną wprawdzie przed trzema laty, ale świeżością tematu zawsze aktualna. „Bezpieka” jest panoramą powstania i upadku Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, urzędu uformowanego na wzór radziecki w czasach stalinizmu.

  Więcej...


  Wojciech Chądzyński: Wrocław, jakiego nie znacie Teksty drukowane tutaj ukazywały się najpierw w latach 80. ub. wieku we wrocławskim „Słowie Polskim”, nim zostały opublikowane po raz pierwszy w formie książkowej w 2005 roku.

  Więcej ...


  Magnat prasowy, który umarł w nędzy 17 grudnia 1910 roku ukazał się w Krakowie pierwszy numer Ilustrowanego Kuryera Codziennego – najważniejszego dziennika w historii polskiej prasy. Jego twórca – pochodzący z Mielca – Marian Dąbrowski w okresie międzywojennym stał się najpotężniejszym przedsiębiorcą branży medialnej w Europie środkowej.

  Więcej ...


  Olsztyńscy dziennikarze jako pisarze Niezwykle płodni literacko okazują się członkowie Olsztyńskiego Oddziału Stowarzyszenia. W mijającym roku ukazało się sześć nowych książek autorów z tego grona. Czym mogą się pochwalić?

  Więcej ...  Wyścig do metali rzadkich Niedawno zainstalowany w Warszawie francuski wydawca Eric Meyer (wydawnictwo o dźwięcznej nazwie Kogut) wydał na przywitanie dwie ciekawe pozycje, z których pierwszą chcemy przedstawić dzisiaj. To Wojna o metale rzadkie francuskiego publicysty Guillaume Pitrona, jak głosi podtytuł Ukryte oblicze transformacji energetycznej i cyfrowej.

  Więcej...

   

 • RADA ETYKI MEDIÓW

 • ***

  witryna4
  To miejsce przeznaczamy na wspomnienia dziennikarzy. W ten sposób staramy się ocalić od zapomnienia to, co minęło...

  Przejdź do Witryny Dziennikarskich Wspomnień

  ***

 • PARTNERZY

  infor_logo


 • ***

 • FACEBOOK

 • ARCHIWUM