DO DYREKTORA OLECHOWSKIEGO

| 6 mar 2019  14:03 | komentarze 2

Poniżej zamieszczamy list, skargę Rafała Zahorskiego skierowany do dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacji Jarosława Olechowskiego, w którym autor wykazuje brak obiektywizmu i staranności zawodowej dziennikarza Karola Jałtuszewskiego. Publikując list, za zgodą autora, nadaliśmy mu charakter listu otwartego. Odpis listu został ponadto skierowany do Rady Etyki Mediów.


Pełna treść listu wyświetli się po kliknięciu.

Pierwsza strona listu

Druga strona listu

Trzecia strona listu

Dodatkowe informacje na profilu FB autora listu:

 

 

 

Komentarze

komentarze 2 do “DO DYREKTORA OLECHOWSKIEGO”

  1. wojciech
    piątek, 8 - mar - 2019, godz. 12:47

    W dniu 7 marca 2019r. Towarzystwo Dziennikarskie zorganizowało debatę pn:”Media publiczne po Pis-ie”. Debatę prowadził red. Jacek Żakowski. Szereg wątków poruszonych w debacie koresponduje z tym, co czytamy w omawianym liście. Polecam źródło:
    wirtualnemedia.pl z dnia 8.03.2019r.

  2. wojciech
    piątek, 8 - mar - 2019, godz. 12:54

    W dniu 7 marca 2019r. Towarzystwo Dziennikarskie zorganizowało debatę pn:”Media publiczne po Pis-ie”. Debatę prowadził red. Jacek Żakowski. Szereg wątków poruszonych w debacie koresponduje z tym, o czym czytamy w omawianym liście. Polecam źródło:
    wirtualnemedia.pl z dnia 8.03.2019r.

Pozostaw komentarz:





  • Międzynarodowa Legitymacja Dziennikarska

    legitymacja Członkowie naszego stowarzyszenia mogą uzyskać legitymacje dziennikarskie (International Press Card) Międzynarodowej Federacji Dziennikarzy FIJ (IFJ), z siedzibą w Brukseli.
  • POLECAMY

    Dziennikarz Olsztyński 4/2023  
    BEZPIEKA WIECZNIE ŻYWA Trafiamy na książkę Jacka Snopkiewicza „Bezpieka zbrodnia i kara?”, wydaną wprawdzie przed trzema laty, ale świeżością tematu zawsze aktualna. „Bezpieka” jest panoramą powstania i upadku Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, urzędu uformowanego na wzór radziecki w czasach stalinizmu.

    Więcej...


    Wojciech Chądzyński: Wrocław, jakiego nie znacie Teksty drukowane tutaj ukazywały się najpierw w latach 80. ub. wieku we wrocławskim „Słowie Polskim”, nim zostały opublikowane po raz pierwszy w formie książkowej w 2005 roku.

    Więcej ...


    Magnat prasowy, który umarł w nędzy 17 grudnia 1910 roku ukazał się w Krakowie pierwszy numer Ilustrowanego Kuryera Codziennego – najważniejszego dziennika w historii polskiej prasy. Jego twórca – pochodzący z Mielca – Marian Dąbrowski w okresie międzywojennym stał się najpotężniejszym przedsiębiorcą branży medialnej w Europie środkowej.

    Więcej ...


    Olsztyńscy dziennikarze jako pisarze Niezwykle płodni literacko okazują się członkowie Olsztyńskiego Oddziału Stowarzyszenia. W mijającym roku ukazało się sześć nowych książek autorów z tego grona. Czym mogą się pochwalić?

    Więcej ...



    Wyścig do metali rzadkich Niedawno zainstalowany w Warszawie francuski wydawca Eric Meyer (wydawnictwo o dźwięcznej nazwie Kogut) wydał na przywitanie dwie ciekawe pozycje, z których pierwszą chcemy przedstawić dzisiaj. To Wojna o metale rzadkie francuskiego publicysty Guillaume Pitrona, jak głosi podtytuł Ukryte oblicze transformacji energetycznej i cyfrowej.

    Więcej...

     

  • RADA ETYKI MEDIÓW

  • ***

    witryna4
    To miejsce przeznaczamy na wspomnienia dziennikarzy. W ten sposób staramy się ocalić od zapomnienia to, co minęło...

    Przejdź do Witryny Dziennikarskich Wspomnień

    ***

  • PARTNERZY

    infor_logo


  • ***

  • FACEBOOK

  • ARCHIWUM

  • Fundusze UE

    Komitety Monitorujące Reprezentacja Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej jest pełnoprawny, członkiem Komitetów Monitorujących programy krajowe i programy regionalne. Aby wypełnić wszystkie wymogi postawione przed Stowarzyszeniem Dziennikarzy podajemy skład poszczególnych Komitetów Monitorujących.

    Więcej...